Catering                                                                                   

Z przyjemnością oddajemy do Państwa rąk specjalną naszą ofertę cateringową. Dzięki niej możecie Państwo uniknąć wielu problemów związanych z organizacją ważnych imprez wiedząc, że zaufaliście specjalistom. Oferta jest tak przygotowana, aby w maksymalnym stopniu wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu spędzenia miłego wieczoru przy kolacji we dwoje, wyśmienitego obiadu z partnerem w interesach, jak również krótkiego odpoczynku po pracy przy szklaneczce piwa.

Pragniemy także być z Państwem w tych ważnych momentach, jakimi są np. uroczyste obiady i kolacje, imprezy okolicznościowe, dlatego i na te okazje przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty.

Pomyśleliśmy także o tych okazjach, które związane są z konferencjami, szkoleniami czy prezentacjami. Z przyjemnością przejmiemy na siebie obowiązek organizowania np. koktajlu w przerwie szkolenia czy konferencji tak aby Państwo całą swoją uwagę mogli skupić na innych ważnych przygotowaniach związanych z tego typu spotkaniami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami cateringowymi prosimy o kontakt :

Tel.: (22) 612-70-76                                                                                                                                                      

Tel./Fax.: (22) 893-81-42

E-mail: albert394@poczta.fm

Powrót do strony pocz±tkowej
Powrót na stronę główną